Hipermak Paketleme Makineleri | Hipermak Otomatik Paketleme Makineleri

20 Yılın İzinde Teknoloji, İnovasyon ve Mükemmellik

20 Yılın İzinde Teknoloji, İnovasyon ve Mükemmellik

Hipermak Makine, tam 20 yıldır, fonksiyonel, kaliteli, yüksek teknoloji ve yenilikçi paketleme makineleri üretimine devam etmektedir. İzmir’den dünya çapındaki üreticilere çözümler sunan Hipermak, 1985 yılında endüstri standartlarını yeniden tanımlama misyonuyla kuruldu ve o günden bu yana paketleme makineleri sektöründe öncü bir rol oynamaktadır.

Köklerden Gelen Güç: 39 Yıllık Deneyim ve 2. Kuşak Liderlik Anlayışı

Hipermak, 1985 yılında İzmir’de kurularak üreticilere verimli makineler tasarlama vizyonu ile yola çıktı. 2004 yılında ailenin ikinci kuşağının liderliğiyle devam eden Hipermak, 39 yıllık deneyim ve bilgi birikimiyle 6 kıtada 53’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve dünya standartlarında üretim yapıyor.

AR-GE Merkezi ve PDM Uygulamasıyla İleri Teknolojiye Adım Atmak

Hipermak’ın AR-GE merkezi, PDM uygulaması ile desteklenen uzman mühendis kadrosuyla, ürün gamını sürekli genişleterek dünyanın dört bir yanındaki paydaşlarıyla buluşuyor. Bu sayede, Hipermak, teknoloji ve yenilik konusunda sektöründe öncü bir rol üstleniyor.

Üretimde Uçtan Uca Dijitalleşme ile Organizasyonel Güçlenme

Hipermak, 20. yılını kutlarken, organizasyonel yapılanmasını daha da güçlendirmek adına satış öncesinde zamanında teslimat ve satış sonrasında yedek parça temini gibi önemli süreçleri içeren üretimde dijitalleşme sürecini başarıyla tamamlamıştır. Bu entegrasyon, muhasebe, üretim, planlama, satış, pazarlama, insan kaynakları ve tedarik zinciri gibi departmanların tek bir dijital platformdan anlık kontrol sağlamasına ve verileri uçtan uca yönetmelerine imkân tanımaktadır.

Global Düşün, Yerel Davran: Hipermak’ın Felsefesi

Hipermak, ”Global düşün, yerel davran” felsefesini benimseyerek, global pazardaki yenilikleri yakından takip ediyor ve endüstri 4.0 ve IOT altyapısına uygun anahtar teslim birincil ve ikincil paketleme hatları üretimi ile sektörde öncü bir marka olma hedefini sürdürüyor.

Yönetim Kurulu’ndan Bir Mesaj: ”Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.”

Hipermak Makine Yönetim Kurulu Üyeleri Sercan ve Sertaç NANTU, 2004 yılında devraldıkları bayrağı en yüksek noktaya taşımak için sürekli olarak çabaladıklarını belirtti. 110’dan fazla uzman personel kadrosuyla Hipermak, mevcut ve potansiyel iş ortaklarının taleplerini en iyi şekilde analiz ederek çözümler üretmeye devam ediyor.

Hipermak, 20. yılını gururla kutlarken, teknoloji ile şekillendirdiği paketleme makineleriyle başarı yolculuğunu güvenle sürdürüyor.

BİZE ULAŞIN
+90 (232) 461 42 02
MESAJ BIRAKIN