Hakkımızda | Hipermak Otomatik Paketleme Makineleri

Hakkımızda

HİPERMAK A.Ş. 1985 yılında üreticiler için fonksiyonel, kaliteli, pratik ve yenilikçi ürünler tasarlayıp üretmek misyonuyla yola çıkmıştır. 2004 yılından itibaren ailenin ikinci kuşağı ile yola devam eden Hipermak, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere uyguladığı dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

2015 yılından itibaren yeni tesislerinde hizmet veren Hipermak, ürünlerini son teknoloji kullanarak tasarlamaktadır. Satış sonrası verilen hizmetle birlikte kendini müşteri memnuniyetine adamış yaratıcı uzman kadrosuyla hayalleri gerçeğe dönüştürmek için çalışmakta ve üretmektedir.

30 yılı aşkın tecrübesi ve modern altyapısıyla Hipermak, yaptığı ve yapacağı yatırımlar sayesinde bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz, yenilikçi bakış açımız ve fark yaratan Ar-ge faaliyetlerimiz ile farklı ürün grupları için uluslararası kalite standartlarında üretimini gerçekleştirdiğimiz paketleme makinelerimizi, tüm dünya pazarı ile buluşturmak ve paydaşlarımıza maksimum fayda sağlayarak sektörde öncü marka konumunda olmaktır.

Misyonumuz, alanında uzman, donanımlı personellerimiz, tecrübeli teknik servis ekibimiz, Ar-ge faaliyetlerimiz ve son teknoloji tasarım anlayışımız sayesinde ürün gamımızı her geçen gün genişleterek makinelerimizi mevcut ve potansiyel paydaşlarımızın hizmetine sunmaktır.

Üretim Bölümümüz

Farklı özellik ve ölçeklerde çok sayıda makineleri A segmentinde üreten Hipermak, dünya çapında 40 ülkeye hizmet vermektedir.
Teknolojik gelişmeleri titizlikle takip ederek tasarım, üretim ve montajı kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.
Bu sayede Hipermak, Ar-ge’den, montaj ekibine kadar tüm departmanlar eğitilerek dünya standardında ürünleri yüksek kalitede üretmektedir.

Ar-Ge Bölümümüz

Dünyadaki ihtisas fuarlarına katılarak kendini geliştiren ve sektöründe birçok ilke imza atan Hipermak A.Ş. tamamıyla yerli sermaye ile yönetilmekte ve inovasyona dayalı gelişim kültürünün kurum içinde yaygınlaşması için yoğun çaba sarf etmektedir.
Şirket içi eğitimlerle motivasyonu yüksek ve nitelikli insan kaynağını oluşturmayı başaran Hipermak, daima büyüyen bir istihdam politikası ve inovasyon odaklı anlayışıyla üretim kalitesini her geçen gün artırmaktadır.
Hipermak, değişime ve gelişime verdiği önem ile müşterilerinin başarısı ve güvenilir iş ortaklığı ile işlevsel üretimlere devam etmeyi hedeflemektedir.

Satış Sonrası Hizmet

Üretimini gerçekleştirdiğimiz son teknoloji makinelerimizin uzun yıllar boyunca yüksek performans ile kullanımı en az satış öncesi hizmetlerimiz ve satış sürecimiz kadar önem taşımaktadır. Satış sonrasında titizlikle hizmet veren uzman teknik servis kadromuz sayesinde paydaşlarımız, makinelerimizi uzun yıllar boyunca ilk günkü verimiyle kullanmaktadırlar.

Ek olarak, satış sonrası hizmetlerimiz kapsamında her türlü yedek parçayı stoklarımızda bulundurarak güven veren bir organizasyon yapısı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini, müşteri gereksinimi ve talepleri doğrultusunda en üst seviyede tutmak,
Makinelerimizin satış sonrası oluşabilecek arızaları için yeterli yedek parça stoğu tutmak,
Ar-ge çalışmalarını tüm çalışanların katılımı ile desteklemek,
Uluslararası kalitede ürün ve hizmetler sunmak,
Çevreye duyarlı kullanıcısına güç veren ürün çeşitlerimizi müşteri talepleri doğrultusunda geliştirmek,
Çalışanları daha performanslı üretim bilinciyle eğitmektir.